In juni 2014 gaat het WK voetbal van start en dit jaar in Brazilië en essence heeft speciaal hiervoor de nieuwe trend edition “hup holland hup!”.
Of je nu gaat kijken op een stadsplein met stadionsfeer, een BBQ-tuinfeest houdt of met een gezellig groepje thuis voor de buis de wedstrijden volgt, essence zorgt voor de perfecte uitrusting! De producten zijn niet alleen cool, superpraktisch en een gegarandeerde hit, ze passen perfect bij het Hollandse voetbaltenue van ‘onze jongens’. Let’s kick it… met essence!
essence hup holland hup! – lashes, deze papieren kunstwimpers zijn een unieke beautyaccessoire voor alle voetbalfans!
essence hup holland hup! – fan pen en hiermee teken je, heel gemakkelijk, de Nederlandse vlag eenvoudig en precies op je gezicht en lichaam .
essence hup holland hup! – nail polish, dit zijn langhoudende nagellakken in rood, wit en blauw die je kan combineren of apart kan gebruiken.
essence hup holland hup! – body tattoos in rood-wit-blauwe dessins.
essence hup holland hup! – stickers voor op je nagels en lichaam.
essence hup holland hup! – handgel met kleine rood-wit-blauwe deeltjes voor het Holland gevoel.
essence hup holland hup! – armband, die perfect aansluit bij de essence hup holland hup! make-up lijn.
essence hup holland hup! – world champion hair tie is een elastiek in de stijl van de Nederlandse vlag voor in je haar.
essence hup holland hup! – clip en deze clip kan je in je haar vastmaken, maar ook aan je tas, jas of t-shirt.
essence “hup holland hup” is verkrijgbaar in juni 2014 bij Kruidvat en Trekpleister in Nederland.