Omdat het modetijdschrift Elle 20 jaar is geworden heeft Vila een speciale cELLEbrate collection by Vila ontworpen en deze lijn is exclusief bij de Vila winkels in Nederland verkrijgbaar.
De VILA cELLEbrate lijn bestaat uit 10 kledingstukken, zoals een partydress met franjes, een poederroze chiffon jurk en een waistcoast met bezaaid met lovertjes. Vanaf 12 oktober as. ligt de VILA cELLEbrate collectie in de winkels (natuurlijk is het een limited edition) en als je een van de 10 kledingstukken koopt krijg je ook nog een abonnement op het tijdschrift ELLE cadeau.
Ik ben zelf helemaal weg van de chiffon jurk, de rok en de tuniekjes, dus ook ik sta op 12 oktober op de stoep bij de VILA winkel in Amersfoort.