Altijd al jouw eigen unieke armband willen ontwerpen? Je kan nu je eigen Buddha to Buddha armband ontwerpen dus laat de de sieraden designer in jou naar boven te laten komen. Ga aan de slag en ontwerp de armband van je dromen. Misschien wordt jouw ontwerp verkozen tot limited edition en zelfs naar jou vernoemd.
HOE WERKT HET?
Maak een schets van jouw droomarmband. Elk element van het design, zoals de vorm van de schakel en de sluiting, de keuze is volledig aan jou. Er zijn wel een paar kleine regeltjes:
1. Het logo van Buddha to Buddha moet terug te zien zijn in je ontwerp.
2. Het ontwerp moet kunnen worden uitgevoerd in 925 sterling zilver.
3. En maak geen gebruik van kopieën van al bestaande modellen.
Helemaal trots en tevreden over jouw ontwerp? Stuur het dan voor 10 december 2013 per post of via de mail naar:
So PR – P.O. Box 69039 – 1060 CA Amsterdam. O.v.v. Buddha to Buddha Design Competition of mail: pr@jewelzagencies.nl
De winnaar of winnares wordt op zondag 17 december bekend gemaakt. Samen met de hoofddesigner van Buddha to Buddha zal het winnende ontwerp verder worden vormgegeven, waarna het door de beste traditionele zilversmeden op Bali wordt gemaakt. Natuurlijk ontvang jij als eerste een exemplaar en zullen de armbanden als Limited Edition worden verkocht via de webshop van Buddha to Buddha.