You are here: Home » Gadgets » Glambag tassen en clutches

Glambag tassen en clutches

geschreven door Redactie

Iedere vrouw heeft er nooit genoeg, tassen! En de Glambag tassen en clutches zijn niet alleen heel mooi maar ook origineel en betaalbaar.

glambag

De box clutches van Glambag.nl zijn vernoemd naar beroemde cocktails en 100% party proof. De neon roze Kir Royal en de zwarte Savoy Affair zijn bovendien half transparant, wat een extra spannend tintje geeft aan deze clutch met een speels strikje als sluiting. De French 75 box is duidelijk geïnspireerd op de wervelende jaren ´20 met de verfijnde kleurcombinatie van turkoois, bordeauxrood en gouden details. Alle drie de modellen zijn met of zonder het gouden kettingkoord te dragen.

multifunctionele tas

Ben je een iets praktischer type dan is multifunctionele tas van Brandy Alexander echt iets voor jou. Je kunt deze dragen als schoudertas (met afneembaar hengsel), als handtas of als clutch. De tas is gemaakt van Vegan Leather, dit is een diervriendelijke alternatief voor echt leer.

Glambag.nl richt zich op vrouwen voor wie één tas niet genoeg is en dus zijn alle modellen origineel, betaalbaar en toch in beperkte oplage verkrijgbaar. De tassen zijn van het Amerikaanse merk Streetlevel en sinds kort in Nederland te koop.

Verkoopinformatie
Alle Glambag.nl tassen zijn onder de 100 euro en verkrijgbaar op www.glambag.nl.De Kir Royal en Savoy Affair hebben een adviesprijs van 64,95, de French 75 is 54,95.

Gerelateerde artikelen

Laat een reactie acter

Blogo.nl
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Blogo.nl