Als jullie dit lezen zijn Testman en ik heerlijk aan het genieten van een shopping weekend in Noord-Italië. We zijn afgelopen vrijdag begonnen in Milaan en vandaag staat outlet Fidenza Village op het programma.
Fidenza Village ligt tussen Milaan en Parma en je kunt deze outlet gemakkelijk per trein of shuttlebus (vanuit Milaan) bereiken. Nu hebben wij vannacht in Parma gelogeerd en gaan we met de trein terug naar Milaan en stappen onderweg uit. Op het station van Fidenza staat keurig een bus op je te wachten en deze bus brengt je (euro 0,50 per enkele reis) in ong. 10 naar de outlet toe.
Terwijl de meeste winkels in Italië op zondag gesloten zijn, zijn alle winkels in Fidenza Village geopend. En natuurlijk kan je bij bij deze outlet ook weer terecht voor een aantal bekende merken, zoals Tod’s, Missoni, Armani, Paul Smith, Valentino en Wolford. (In het totaal zijn er 94 winkels en restaurants.)
Fidenza Village maakt deel uit van de keten Chic Outlet Shopping waaronder ook Maasmechelen Village bij hoort, en daar ben ik nu al een aantal keren wezen winkelen. Dus ik ben heel benieuwd hoe de Italiaanse Chic Outlet mij gaat bevallen.