Heb je een loodgieter of fietsenmaker nodig, een last-minute oppas of moet er iemand in je huis wachten op de nieuwe wasmachine? En wat je van de Kerstboodschappen die nog allemaal in huis gehaald moeten worden?
Dat kan worden opgelost met Fetch. Dit is je persoonlijke assistente in Amsterdam waar je tijd en hulp kunt kopen. Fetch kan alles regelen, van een doosje lenzen tot winterbanden of het achterhalen van het adres van die leuke dame of lekkere heer die je gister in de kroeg ontmoette. Een veelgevraagde service is het regelen van een student die in jouw huis wacht op een monteur of leverancier zodat je geen halve dag vrij hoef te nemen. Ook kan je je pakketjes en internetbestellingen naar Fetch laten sturen, die het vervolgens thuis voor je neerlegt zodat je niet in de rij hoeft te staan bij het postkantoor of thuis hoeft te blijven voor het afleveren.
Om klant te worden betaal je niks, en daarna krijg je toegang tot een gedeeld PA. Deze PA ontvangt je wensen en verzoeken gaat hiermee aan de slag, zoals een goede cv-monteur, een taxi of een hotelovernachting. Maar ook kan Fetch een van haar eigen koeriers op pad sturen. Je betaalt voor de diensten van Fetch met credits die te koop zijn in losse pakketten of een maandelijkse abonnement. Gekochte credits blijven altijd geldig en betaalt alleen als je gebruik maakt van Fetch. Je kan Fetch ook cadeau doen. Daarvoor is er de Fetch cadeaubon (met 30-‐60-‐120-‐240 credits) die telefonisch kan worden besteld. Fetch heeft haar eerste kantoor geopend in het hart van de Amsterdamse Pijp en nu is er, voor nieuwe klanten, een welkomspakket van 120 credits voor Euro 55,-!