Ultimate Ears komt met limited edition Second Street Collection en deze collectie voegt 8 nieuwe designs toe aan line-up BOOM 2- en MEGABOOM-speakers. En hiermee komt de totale collectie uit op meer dan 50 verschillende kleurencombinaties.
En dit zijn ontwerpen van creatieve geesten als EDM-muziekproducer Skrillex, papierkunstenaar Jen Stark en de legendarische street artist Kenny Scharf. De line-up met levendige kleurvariaties voor de BOOM 2 en MEGABOOM zijn daarmee een vertegenwoordiging van de hedendaagse muziek, kunst en designtrends.
De nieuwe Second Street Collection bestaan uit de volgende designs:
Cityscape en Urban Zebra, bestaande uit vetgedrukte geometrieën en scherpe, grafische patronen in neutrale tinten, geïnspireerd op het moderne, stedelijke landschap;
After Hours en Marina, een klassiek palet van rood en blauw met een opwindende intensiteit;
Midnight Garden, Stone, Cashmere en Lilac, die zijn voorzien van zachte, warme en vaag lichtgevende tinten, geïnspireerd op het wazige licht van de lente.