You are here: Home » Audio & video » Jabra SOLEMATE lanceert 2 nieuwe modellen

Jabra SOLEMATE lanceert 2 nieuwe modellen

geschreven door Redactie
Jabra Solemate familie

Vorig jaar is de Jabra SOLEMATE gelanceerd, maar intussen heeft dit model 2 familieleden erbij gekregen; de Jabra SOLEMATE MINI en de binnenkort komt de Jabra SOLEMATE MAX er ook aan.

Jabra_SolemateMiniJabra_Solemate

De Jabra SOLEMATE MINI is het kleine zusje van de SOLEMATE terwijl de MAX de zware grote broer is. Nu heb ik het medium model en de kleine opgestuurd gekregen voor een review/test dus dat ga ik deze week dan ook doen. Maar eerst wil ik nog wat meer uitleggen over de Solemate in het algemeen. Beide modellen hebben Bluetooth 3.0 en ook NFC (yeah!). Met allebei kan je een mobiel telefoongesprek voeren en natuurlijk muziek beluisteren. Met de MINI kan je 8 uur lang gesprekken voeren, terwijl er bij het medium model nog 2 uur bijkomen. En beiden kan je 8 uur lang muziek horen en zijn ze allebei op te laden via USB. De MINI kan je heel gemakkelijk meenemen want deze is echt superklein, terwijl de medium toch wel iets groter is.

De Jabra SOLEMATE MAX is binnenkort te koop en natuurlijk ook hier NFC en Bluetooth. MAX houdt het wel 14 uur vol en je kunt zelfs je telefoon met de MAX opladen. Verder heeft MAX de Dolby Sound Space Expander en verder 2 tweeters, 2 woofers en een speciale bass slave.

Dus gaan Testman en ik aankomende week eens even lekker aan de slag met beide modellen en ik ben benieuwd wie er gaat winnen; klein of medium?

Gerelateerde artikelen

0 reacties

mieke peters 11 september 2009 - 22:48

Hallo Ellen,

Wat een goeie tip! Maar…..waar kun zo’n
stoomreiniger huren met een borsteltje?

Groeten,

Mieke Peters

Reageer
de interieurtipgever 14 september 2009 - 16:46

Hallo Mieke,

Probeer het eens bij een Gamma, Karwei of een dergelijke zaak. Ikzelf heb zeer goedkoope en goede stoomreiniger aangeschaft bij de LIDL voor € 95.00!

Succes!

Ellen

Reageer
sanny 7 februari 2010 - 00:24

hallo Mieke,

wat een goede tip !!
ik ga het zeker uitproberen.
mijn meubels staan in een dikke laag boenwas !!
moet je meubels ook nog in spuiten met een soort van was verwijderaar ??
want die tip had ik ook nog ergens gelezen ??
en moet je na het stomen nog flink schuren of valt dat wel mee !!
ik wil namelijk al mijn meubels gaan opknappen !! 4 kasten en 3 tafels ?

gr Sanny

en moet je de meubels na het stomen nog flink schuren

Reageer
Ad 20 februari 2010 - 17:20

Ik heb al mijn geloogd grenen meubels alleen heel goed geschuurd en daarna 2 x geverft, goed laten uitharden en een perfect resultaat. zelfs mijn boekenkast zo behandeld, met in en uithalen van boeken geen zelfs geen beschadigingen. Allerlei stoomreinigingen en ontvetten hoeven echt niet.

Gr. Ad

Reageer
nicolette 10 april 2010 - 19:28

Wauw wat een uitvinding, nadat ik je tips gelezen had ben ik meteen aan het stomen gegaan en het resultaat is nu al verbluffend!!! ik was al een tijdje op zoek naar een middel om de waslaag van mijn kast af te halen zonder irrirerende stoffen en dit is echt perfect!!

Reageer
carolien 5 februari 2012 - 16:39

super goede tips. kan ik na het schoonmaken en schuren hierna ook kalkverf gebruiken ? heeft iemand daar ervaring mee. Het is voor een geloogd grenen openhaard.

Reageer

Laat een reactie acter

Blogo.nl
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Blogo.nl