Logitech heeft een nieuwe muis ontwikkeld en dat is de Logitech Cube. De Cube is een combinatie van een muis en een presenter.
En omdat de Logitech Cube heel licht is en ook nog eens heel compact, kan je de Cube makkelijk meenemen op reis of tijdens een presentatie buiten de deur. Als je de Logitech Cube als muis gebruikt, zorgt de Logitech Flow software voor makkelijk scrollen, vergelijkbaar met het gebruik van een touch screen van een smartphone. Door met een vinger over het hoofdpaneel te swipen, is eenvoudig te scrollen. Maar de Logitech Cube verandert heel eenvoudig in een presenter door hem op te pakken. De Cube schakelt dan automatisch om en door op de bovenkant van de Logitech Cube te klikken, wordt de volgende presentatieslide getoond. Terugschakelen kan door de Cube in de hand om te rollen en nogmaals op de bovenkant te klikken.
De Logitech Cube is bestempeld als een ‘International CES Innovations 2012 Design and Engineering Awards Honouree’ in de productcategorie: Computer Randapparatuur. De Logitech Cube is te zien als ‘Innovations Design and Engineering Showcase’ tijdens CES 2012 van 10 tot 13 januari 2012 in Las Vegas.