Het Franse cosmeticamerk L’Occitane is er ook voor de mannen en zij hebben een geur- en verzorgingslijnen voor elk type man, namelijk: Cade, Verdon en L’Occitan.
De CADE man staat met beide voeten op de grond en heeft een voorliefde voor authenticiteit. Deze volmaakte gentleman leeft voor zijn gezin. Hij heeft soms een uitgesproken mening, is doorgaans geraffineerd en altijd bereid om zijn kennis te delen. De lijn CADE maakt van de tijdrovende scheerklus een moment om naar uit te kijken. Scheren was nog nooit zo eenvoudig; in navolging van de knowhow van de meester-barbiers.
Cade Aftershave Balm is verrijkt met essentiële olie van biologisch geteelde jeneverbes, kalmeert en zuivert de huid na het scheren. De vloeibare, luchtige textuur hydrateert, verstevigt en beschermt de opperhuid zonder een vette film achter te laten.
Cade Shaving Cream transformeert zich tot een rijk schuim voor een gladde scheerbeurt. De formule bevat etherische olie van biologische jeneverbes, bekend om zijn zuiverende eigenschappen.
L‘Occitane werkt samen met het merk Plisson (producent van scheerbenodigdheden sinds 1808) en voor L’Occitane creëerde ze een speciale scheerborstel en scheermes die zijn gemaakt volgens de traditie van de meester-barbiers. en deze tools helpen zelfs de meest veeleisende man bij het scheren
De VERDON man is creatief en sportief en is altijd in voor avontuur. Regen, wind of sneeuw houden hem niet tegen. Hij zit nooit stil en laat zich niet gemakkelijk vangen. Deze man kent geen grenzen. De aquatische geuren van de onstuimige Verdon wateren werden getemd en gevangen in
een verzorgingslijn met een frisse, opwekkende geur. Neem een frisse duik en voel je herboren als na een actieve dag in de buitenlucht.
Verdon Pure Face Wash zuivert de huid en verwijdert op zachte wijze overtollig talg en onzuiverheden. Het is verrijkt met essentiële pepermuntolie (zuiverend), duindoornwater (hydraterend), alsemextract (beschermend) en bronwater en dit zorgt ervoor dat je huid schoon, mat en fris wordt
En nieuw is de Verdon Energizing Moisturizer en dit gepatenteerde complex, op basis van etherische pepermuntolie, water en duindoornolie en alsemextract, speelt in op de behoeftes van de mannenhuid; maw. gezuiverde en gehydrateerde huid die langdurig wordt wordt beschermd.
*gepatenteerd in Frankrijk
Tenslotte is er nog de L’OCCITAN man en deze is een intellectueel die er goed uitziet. Deze wijze man is een held met een groot hart, hij voelt zich overal thuis en verloochent zijn afkomst niet. De lijn L’Occitan is een eerbetoon aan de Provence en zijn mannen. Het intense blauw van de lavendelvelden, de rode aarde van de Roussillon, de gebruinde huid van de landarbeiders en een siësta in de schaduw van de olijfbomen. Een parfum doordrongen van de ruwe geuren van de Provence.
De Eau de Toilette L’Occitan is een parfum met karakter, voor de energieke man vol zelfvertrouwen. De opwekkende geur doet denken aan de puur natuurlijke geuren van de Provence.
Showergel L’Occitan reinigt de huid en het haar enparfumeert beide met de aromatische, kruidige geur van l’Eau de L’Occitan.