Word je helemaal gek van je vriendin of partner die elke keer zijn of haar Smartphone pakt om te kijken of er nog een mailtje, WhatsApp of Facebook bericht is binnengekomen? Of haal jij zelf halsbrekende toeren uit op je fiets om je mail te lezen?
Voor bovenstaande situaties is de Sony SmartWatch bedacht. De SmartWatch ziet eruit als een horloge maar het is een afstandsbediening voor de Android Smartphone. Op sommige Sony Ericsson Smartphones zit al de LiveWare Manager app en voor andere merken moet je deze app, via Playstore, downloaden. Deze app zorgt ervoor dat je telefoon, dmv. Bluetooth, communiceert met de SmartWatch en tevens kan je extra features op het horloge zetten.
Het kleurenscherm van Sony SmartWatch is 1,3 inch groot en je kunt met de SmartWatch oproepen van je telefoon aannemen of afwijzen, je oproepenlijst doorbladeren, het bekijken van je Facebook en Twitter updates, sms berichten lezen, je agenda bekijken en ook krijg je een waarschuwing bij een afspraak in je agenda en verder kan je je MP3 speler bedienen.
De Sony SmartWatch is er in 6 verschillende kleuren.