Ik heb het een tijdje geleden al geschreven, de jaren 80 (vorige eeuw) herleven, want de droogshampoo is terug. (Je kunt het artikel nalezen.)
En ook haarmerk Andrelon kan niet achter blijven en heeft droogshampoo in het assortiment opgenomen. De droogshampoo is onderdeel van de Verrassend Volume-lijn, en bevat het unieke Lift-Up systeem dat iedere haar afzonderlijk meer volume geeft waardoor het dikker en voller aanvoelt. Dus is je haar niet alleen weer lekker fris en luchtig ook krijg je gelijk meer volume. In de jaren 80 had elke vrouw droogshampoo (in een potje of spray) op de wastafel staan en ook haarstylisten gebruiken backstage bij catwalkshows al jarenlang droogshampoo voor het haar van hun modellen juist omdat ze dan het haar meer volume kunnen geven en daardoor blijft het haar beter in model. En je haar ziet er gelijk weer fris uit, en dat is ideaal als je je verslapen hebt of omdat je geen tijd of zin hebt om je haar te moeten wassen. ten.
Naast de introductie van de Verrassend Volume Droogshampoo, heeft Andrélon ook de bestaande producten uit de Verrassend Volume-lijn vernieuwd. Aan de shampoo, conditioner en leave-in-crème uit deze lijn is ook het Lift-Up systeem en collageen toegevoegd. De formule met het Lift-Up systeem geeft iedere haar afzonderlijk meer volume, waardoor het dikker en voller aanvoelt. Collageen is een huideigen stof, dat het haar op natuurlijke wijze van binnenuit opvult.