Het Pantone Instituut heeft ‘Monaco Blue’ uitgeroepen tot trendkleur van 2013 en deze kleur zie je dan ook terug bij de Belgische barbecuespecialist barbecook, want zij introduceren daarom de QuickStart Lagoon.
Deze trendy, blauwe barbecue is voorzien van het unieke QuickStart-systeem en dat betekent dat je binnen vijftien minuten kunt grillen. Er is tevens een bijpassende set accessoires verkrijgbaar in de blauwe kleur. De QuickStart Lagoon steek je in drie eenvoudige stappen aan. Je hebt hiervoor uitsluitend een oude krant en houtskool nodig.
Het krantenpapier (drie vellen) vouw je in de vorm van een fakkel of trechter en stop je met de punt naar beneden in de ‘aanmaakbuis’. Vervolgens vul je de kuip met houtskool. Met een (lange) lucifer steek je het krantenpapier onder in de aanmaakbuis aan. Na een kwartiertje is de QuickStart klaar voor gebruik. Wanneer je de ‘voet’ van de barbecue vult met water staat deze extra stabiel en worden houtskool en as direct gedoofd mocht de barbecue onverhoopt omvallen.