Ik mocht, van mezelf, weer een nieuwe fiets uitzoeken en deze fiets moest aan een aantal criteria voldoen; ik moest mijn boodschappen goed kwijt kunnen (dus een stevig rek voorop en een goede bagagedrager achterop) maar ook wilde ik de mogelijkheid hebben om een flink stuk te kunnen fietsen. En een echte stadsfiets is hiervoor niet echt geschikt.
En toen kwam ik dus bij een e-Bike, ofwel elektrische fiets uit. Nu denk je waarschijnlijk, net als ik, dat de meeste e-Bikes (elektrische fiets weiger ik om te zeggen) voor 60+ stellen bedoelt zijn en daardoor ook redelijk suf en niet fashionable zijn.
Maar tijdens mijn speurtocht naar een hippe, trendy e-Bike, waarbij ik ook nog eens mijn boodschappen op kwijt kon, kwam ik terecht bij het Nederlandse merk Qwic. Qwic verkoopt alleen maar elektrische fietsen en scooters en zij hebben ook nog eens 3 verschillende e-Bikes die speciaal bedoelt zijn voor in de stad; de Urban 1, de Urban 2 en de City.
Ik heb mijn oog laten vallen op het Urban model maar er waren ook nog andere merken die een dergelijke e-Bike in de collectie hadden. Dus morgen meer over mijn zoektocht naar de ideale e-Bike.