You are here: Home » Gadgets » Opbergbox voor je sportschoenen

Opbergbox voor je sportschoenen

geschreven door Redactie

Waar laat je, normaal gesproken, je zweterige sportschoenen, met gravel bedekte tennisgympen of je blubberige voetbalschoenen? Jawel, in een plastic tas.

Maar dat kan nu veel leuker en beter, dmv. de SportCaddy. De SportCaddy heeft een mooi design en kan voor iedereen gepersonliseerd worden met zijn eigen print. Zo kunnen vaders met Vaderdag bijvoorbeeld een SportCaddy krijgen met hun favoriete speler van het Nederlands elftal erop.

My-SportCaddy is echt bedoelt voor het opbergen & meenemen van sportschoenen en de GolfCaddy, VoetbalCaddy, WielrenCaddy, TennisCaddy en MountainbikeCaddy zijn de meest voor de hand liggende Caddies. Maar naast sportschoenen, is de Caddy ook te gebruiken voor het opbergen en meenemen van allerlei andere soorten schoenen zoals stiletto’s, ballerina’s maar ook zwem- of sportkleding, luiers of kleurpotloden. De Caddy (in S, M of L) heeft een handgreep en een verstelbare draagband en de sleuven zorgen voor de ventilatie.

Gerelateerde artikelen

Laat een reactie acter

Blogo.nl
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Blogo.nl