Homepage
Categorieën

Gerelateerde artikelen

  • Ga dit jaar naar Carnaval verkleed als PRAATPAAL Ga dit jaar naar Carnaval verkleed als PRAATPAAL
  • Sony introduceert draadloze noise cancelling headsets Sony introduceert draadloze noise cancelling headsets
  • KLAPP Aroma Selection lanceert 3 gezichtsmaskers KLAPP Aroma Selection lanceert 3 gezichtsmaskers
  • De Douglas store in Hoog Catharijne (Utrecht) gaat open De Douglas store in Hoog Catharijne (Utrecht) gaat open
  • iCandy lanceert de vernieuwde iCandy Raspberry iCandy lanceert de vernieuwde iCandy Raspberry
  • New Looxs fietstassen New Looxs fietstassen
shoppen

Winnaars Coiffure Award bekend

Gisterenavond zijn in een bomvolle Rai de Coiffure Awards uitgereikt.

coiffure award

‘Hairdresser of the Year’ is Piet-Jan Duivenvoorden (Noordwijkerhout) geworden, en heeft Louise Vlaar de Coiffure Award voor ‘Newcomer of the Year’ gewonnen. Deze, en alle andere awards, zijn onder het oog van tal van BN-ers uitgereikt tijdens de spectaculaire gala-avond. Dit jaar hebben meer dan 2.500 kappers en kapsters hun creaties ingezonden in de hoop dat zij de Oscars van de kappersbranche mee naar huis zouden kunnen nemen. Alle inzendingen zijn gejureerd door kappers, visagisten, stylisten, fotografen en andere persoonlijkheden uit de modebranche.

Je kunt de hele lijst met winnaars bekijken op de website van de Coiffure Award.

Hairdresser of the Year
Kapper: Piet-Jan Duivenvoorden
Salon: NIK, Noordwijkerhout
Fotografie: Hans Mooijer
Visagie: Tim Kruik
Styling: Jeroen Kamphorst
Website: www.newimagekappers.nl
Winnaar Dameskapsels regio Groningen, Friesland, Drenthe en Overijssel
Kapper: Agnes Westerman
Salon: Twins Hair en Beauty, Dalen
Fotografie: toeps@stickystuff
Visagie: Darien Touma
Styling: Maan Limburg
Website: www.twins-dalen.nl
2e plaats
Kapper: Anneke Veldman-Keizer
Salon: Empress, Winschoten
Website: www.salonempress.nl
3e plaats
Kapper: William Drenthen
Salon: Twins Hair & Beauty, Dalen
Website: www.twins-dalen.nl
Winnaar categorie Dameskapsels regio Utrecht, Zuid-Holland en Gelderland
Kapper: Piet-Jan Duivenvoorden
Salon: NIK, Noordwijkerhout
Fotografie: Hans Mooijer
Visagie: Tim Kruik
Styling: Jeroen Kamphorst
Website: www.newimagekappers.nl
2e plaats
Kapper: Sonja Duivenvoorden
Salon: NIK, Noordwijkerhout
Website: www.newimagekappers.nl
3e plaats
Kapper: Nathalie Ommel
Salon: Wave International / WFU Team, Capelle a/d IJssel
Website: www.waveint.nl
Winnaar Dameskapsels regio Noord-Holland en Flevoland
Kapper: Hester Wernert
Salon: MOGEEN, Amsterdam
Fotografie: Dirk Lambrechts
Visagie: Elke Binnemans
Styling: Venus Waterman
Website: www.mogeen.nl
2e plaats
Kapper: Kimm Koffijberg
Salon: Koffijberg Hairdressers, Amsterdam
Website: www.koffijberg.nl
3e plaats
Kapper: Siko van Berkel
Salon: MOGEEN, Amsterdam
Website: www.mogeen.nl
Winnaar Dameskapsels regio Noord-Brabant, Limburg en Zeeland
Kapper: Rogier Vermeulen
Salon: Cosmo Hairstyling, Breda
Fotografie: Hans de Vries
Visagie: Dominique Samuel
Styling: Ilanga van Throo
Website: www.cosmo.nl
2e plaats
Kapper: Natasja Keijzer
Salon: De haren van de Keijzer, Bergen op Zoom
Website: www.hvdk.net
3e plaats
Kapper: Dominic Vleer
Salon: TOF, ’s Hertogenbosch
Website: www.salontof.nl
Winnaar Herenkapsels regio Noord
Kapper: Glenn van Dijke
Salon: Headquarters, Amsterdam
Fotografie: Brigitte Vincken
Visagie: Glenn van Dijke
Styling: Glenn van Dijke / Nick Foss
Website: www.headquartersbeauty.nl
2e plaats
Kapper: Mark van Westerop
Salon: Solo, Alkmaar
Fotografie: Sharon Mor Yosef
Website: www.kapsalonsolo.nl
3e plaats
Kapper: Katja Velseboer
Salon: RFH Hairdressers, Alkmaar
Website: www.rfhkappers.nl
Winnaar Herenkapsels regio Zuid
Kapper: Sonja Duivenvoorden
Salon: NIK, Noordwijkerhout
Fotografie: Brigitte Vincken
Visagie: Romy de Borst
Styling: Nick Foss
Website: www.newimagekappers.nl
2e plaats
Kapper: Patrick Kalle
Salon: Dutch Hair, Nunspeet
Website: www.dutchhair.nl
3e plaats
Kapper: Maurice den Exter
Salon: M & E Kappers, Made
Website: www.me-kappers.nl
Winnaar Avant Garde
Kapper: Hester Wernert
Salon: MOGEEN, Amsterdam
Fotografie: Jouke Bos
Visagie: Kathinka Gernant
Styling: Venus Waterman
Website: www.mogeen.nl
2e plaats
Kapper: Gisli Ari Hafsteinsson
Salon: Bibob, Maastricht
Website: www.gisliari.com
3e plaats
Kapper: Judith Berghout
Salon: B, Amersfoort
Website: www.salonb.nl
Winnaar Newcomer of the Year
Kapper: Louise Vlaar
Salon: Solo, Alkmaar
Fotografie: Sharon Mor Yosef
Visagie: Angelique Stapelbroek
Styling: Louise Vlaar
Website: www.kapsalonsolo.nl
2e plaats
Kapper: Jose de Hond
Salon: Solo, Alkmaar
Website: www.kapsalonsolo.nl
3e plaats
Kapper: Nina Morreale
Salon: Bibob, Maastricht
Website: www.gisliari.com
Winnaar Schwarzkopf Hair Color Technician of the Year
Kapper: Nicole Poede
Salon: Twins Hair & Beauty, Dalen
Fotografie: Ivo Rikkert
Visagie: Darien Touma
Styling: Lynn Kalkdijk
Website: www.twins-dalen.nl
2e plaats
Kapper: Rebecca Hogeveen
Salon: Twins Hair & Beauty, Dalen
Website: www.twins-dalen.nl
3e plaats
Kapper: Martin Oostveen
Salon: Wave International / WFU Team, Capelle a/d IJssel
Website: www.waveint.nl
Winnaar Pers Award
Kapper: Siko van Berkel
Salon: MOGEEN, Amsterdam
Fotografie: Hans de Vries
Visagie: Jan Fuite
Website: www.mogeen.nl
2e plaats
Kapper: Hester Wernert
Salon: MOGEEN, Amsterdam
Website: www.mogeen.nl
3e plaats
Kapper: Esther Eilander
Salon: B, Arnhem
Website: www.salonb.nl
Winnaar Team Award
Salon: Twins Hair & Beauty, Dalen
Website: www.twins-dalen.nl
2e plaats
Salon: MOGEEN, Amsterdam
Website: www.mogeen.nl
3e plaats
Salon: NIK, Noordwijkerhout
Website: www.newimagekappers.nl
Winnaar Consumer Award
Kapper: Lotte van de Loo
Salon: Diva, Tilburg
Fotografie: Olie de Kort
Visagie: Lotte van de Loo
Styling: Lotte van de Loo
Website: www.diva-kappers.nl
2e plaats
Kapper: Joyce van Esch
Salon: Create Hair & Beauty
Website: www.createhair.nl
3e plaats
Kapper: Anne-Marie Kuypers
Salon: Kuypers Hair & Wellness, Lichtenvoorde
Website: www.kuypershaarmode.nl